Požiar strechy rodinného domu v Červeníku pomáhali hasiť dobrovoľní hasiči

Požiar strechy rodinného domu v Červeníku pomáhali hasiť dobrovoľní hasiči

Dnes krátko po polnoci bol ohlásený požiar strechy rodinného domu v obci Červeník. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola celá strecha zachvátená plameňom. Išlo o požiar drevenej konštrukcie strechy rozmerov 5 x 10 m s plechovou krytinou. Požiarom bola zasiahnutá aj drevená konštrukcia prístavby rozmerov 3 x 5 m. Na likvidáciu boli nasadené dva vysokotlakové prúdy za súčasného rozoberania konštrukcie strechy a časti prístavby rodinného domu. Pri požiari nebola zranená žiadna osoba. Na mieste udalosti zasahovalo 7 hasičov z Hlohovca a 6 členov DHZO z Leopoldova. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. Požiar spôsobil majiteľovi priamu materiálnu škodu predbežne vyčíslenú na 15 000,- Eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X