Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v Bratislave pri nákupnom centre Polus

Požiar v Bratislave pri nákupnom centre Polus

Hasiči boli dnes pred 10.30 hod. vyslaní k požiaru opustenej budovy v Bratislavskom Novom Meste na Junáckej ulici. Na mieste zasahovalo takmer 40 príslušníkov a členov DHZO z Ružinova a Rusoviec s 10 ks hasičskej techniky. Požiar sa hasičom už podarilo lokalizovať, naďalej pracujú na jeho likvidácii. Momentálne sú na mieste tri posádky profesionálnych hasičov z Bratislavy, príslušníci z ťažkou technikou UDS zo Záchrannej brigády v Malackách a dobrovoľní hasiči z Ružinova. Z dôvodu, že majiteľ objektu odhadol škodu spôsobenú požiarom na viac ako 200 tisíc eur, bola na miesto udalosti vyslaná expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z PTEÚ.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X