Home / PRÁVE TERAZ / Požiar v bytovom dome v Dunajskej Strede si vyžiadal evakuáciu

Požiar v bytovom dome v Dunajskej Strede si vyžiadal evakuáciu

Dunajskostredskí hasiči boli dnes pred šiestou hodinou vyslaní k požiaru v bytovom dome na Námestí SNP. Po príchode bolo zistené, že ide o požiar v pivničných priestoroch. Pred objektom bolo evakuovách niekoľko obyvateľov, ďalších z budovy vyviedli hasiči. Z celkového počtu 25 evakuovaných obyvateľov nebol nikto zranený. Požiar sa už podarilo zlikvidovať, hasiči momentálne odvetrávajú zadymené priestory.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zrážka dreziny s nákladným vozidlom si vyžiadala 2 zranené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri zrážke dreziny s nákladným autom, ktorá sa stala na železničnom priecestí …

X