Požiar v zberných surovinách v Iliaši

Dňa 1.4. sme boli operačným strediskom privolaní na požiar v zberných surovinách v Iliaši. Išlo o požiar papiera a plastového odpadu. Na miesto sme dorazili o 16:00, kedy sme začali pomáhať jednotke HaZZ z Banskej Bystrice a od 18:00 do 22:00 vykonávala hasiace práce už len jednotka DHZ Badín s výpomocou dvoch členov z DHZ Hronsek. Požiar sme aj napriek stále tlejúcim a vznikajúcim ohniskám uhasili a odovzdali majiteľovi na 24-hodinové monitorovanie. Špinaví a unavení, ale hlavne s pocitom dobre vykonanej práce sme sa všetci v zdraví vrátili na základňu domov.

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

 

Komentáre

comments

Pozrite aj

Stanovisko Prezídia HaZZ k vyjadreniam prezidenta DPO SR

V súvislosti s vyjadrením prezidenta Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR (DPO SR) Bc. Jozefa Smolinského k …

X