Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov hasičov počas Silvestra 2019

Prehľad výjazdov hasičov počas Silvestra 2019

Hasiči absolvovali počas Silvestra až do dnešného rána do 7.00 hod. 138 výjazdov. Najčastejšie zasahovali pri požiaroch, a to 100 – krát, k technickým udalostiam rôzneho charakteru boli vyslaní 34 – krát (z toho zasahovali pri 15 dopravných nehodách), pri ekologickej udalosti zasahovali 4-krát.

Z celkového počtu požiarov bolo 56 spôsobených zábavnou pyrotechnikou, pričom najviac takýchto požiarov vzniklo v Bratislavskom (19) a Trnavskom kraji (11).

Oproti minulému roku stúpol počet požiarov, a to až o 19 prípadov, naopak klesol počet výjazdov k technickým udalostiam o 14 prípadov. Počet požiarov spôsobených zábavnou pyrotechnikou stúpol o 17 prípadov.

Pri spomínaných udalostiach zasahovalo celkom 234 príslušníkov HaZZ.

Foto: HaZZ (požiar pri Dunajskej Strede)

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odovzdávanie ocenení – Rád svätého Floriána a Rád čestného hasičstva

V pondelok, 7. septembra 2020, sa v zasadacej miestnosti Domu Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR uskutočnilo …

X