Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 10. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 10. týždni roka 2018

Na začiatku pracovného týždňa boli príslušníci privolaní k 72 mimoriadnym udalostiam. Hasiči boli vyslaní k 34 požiarom, k 35 technickým udalostiam (z toho k 21 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým udalostiam. V Žilinskom a Banskobystrickom kraji zasahovali hasiči 12-krát. Menej práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji, kde uskutočnili 5 výjazdov.
V utorok, 6. marca vykonali hasiči 50 výjazdov. Ich pomoc bola potrebná pri 16 požiaroch, 30 technických udalostiach (z toho pri 17 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických výjazdoch. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom a Košickom kraji (13, 12). Menej práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji (1).
V stredu, 7. marca boli príslušníci vyslaní k 72 udalostiam. Zasahovali pri 20 požiaroch, pri 47 technických udalostiach (z toho pri 23 dopravných nehodách) a pri 5 ekologických výjazdoch. V Žilinskom, Prešovskom a Košickom kraji uskutočnili hasiči 12 výjazdov. Menej práce mali príslušníci v Bratislavskom a Trnavskom kraji (4).
Vo štvrtok, 8. marca boli hasiči privolaní k 74 prípadom. Príslušníci boli privolaní k 26 požiarom, k 44 technickým udalostiam (z toho k 22 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým zásahom. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, ktorí zasahovali 13-krát. V Nitrianskom kraji uskutočnili hasiči 5 výjazdov.
V piatok, 9. marca boli príslušníci HaZZ vyslaní k 89 udalostiam. Príslušníci poskytli pomoc pri 25 požiaroch, 60 technických zásahoch (z toho pri 26 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických zásahoch. V Košickom kraji zasahovali hasiči 18-krát. Menej práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji, ktorí boli privolaní k 6 mimoriadnym udalostiam.
V prvý víkendový deň zasahovali hasiči pri 52 prípadoch. Príslušníci HaZZ boli vyslaní k 23 požiarom, k 29 technickým zásahom (z toho k 12 dopravným nehodám). V tento deň nebola ohlásená žiadna mimoriadna udalosť vyžadujúca ekologický zásah. V Žilinskom kraji zasahovali hasiči 12-krát. V Bratislavskom a Trnavskom kraji 3-krát.
V nedeľu, 11. marca boli príslušníci privolaní k 67 prípadom. Hasiči zasahovali pri 25 požiaroch, 40 technických udalostiach (z toho pri 16 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických zásahoch. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, ktorých pomoc bola potrebná pri 15 udalostiach. Menej práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde uskutočnili 4 výjazdy.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X