Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 15. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 15. týždni roka 2018

V pondelok, 9. apríla uskutočnili príslušníci HaZZ 151 výjazdov. Hasiči boli privolaní k 79 požiarom, 71 technickým udalostiam (z toho k 22 dopravným nehodám) a 1 ekologickému výjazdu. Najviac práce mali príslušníci v Banskobystrickom kraji, kde boli privolaní k 43 udalostiam. V Nitrianskom kraji mali príslušníci menej práce, zasahovali tam 5-krát.
V utorok, 10. apríla boli hasiči vyslaní k 93 prípadom. Zasahovali pri 49 požiaroch, 41 technických udalostiach (z toho pri 18 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických udalostiach. V Žilinskom a Prešovskom kraji príslušníci zasahovali 16-krát. Najmenej výjazdov zaznamenali hasiči v Bratislavskom a Trenčianskom kraji (8 výjazdov).
V strede týždňa boli hasiči privolaní k 117 udalostiam. Pomoc hasičov bola potrebná pri 61 požiaroch, 48 technických udalostiach (z toho pri 14 dopravných nehodách) a pri 8 ekologických zásahoch. Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji, ktorí poskytli pomoc 21-krát. V Banskobystrickom kraji zasahovali hasiči 6-krát.
Vo štvrtok, 12. apríla zasahovali príslušníci 119-krát. Boli privolaní k 61 požiarom, 56 technickým udalostiach (z toho k 21 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým zásahom. Príslušníci v Prešovskom kraji zasahovali 21-krát, v Bratislavskom kraji 9-krát.
Na konci pracovného týždňa boli hasiči vyslaní k 96 prípadom. Príslušníci poskytli pomoc pri 31 požiaroch, 60 technických udalostiach (z toho pri 36 dopravných nehodách) a pri 5 ekologických zásahoch. Najviac výjazdov vykonali hasiči v Prešovskom kraji (19). Menej práce mali príslušníci v Trnavskom kraji, ktorí boli vyslaní k 6 udalostiam.
V sobotu, 14. apríla uskutočnili hasiči 95 výjazdov. Príslušníci boli privolaní k 46 požiarom, k 46 technickým udalostiam (z toho k 23 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým výjazdom. V Prešovskom kraji boli hasiči vyslaní k 23 udalostiam. V Trenčianskom a Nitrianskom boli príslušníci privolaní k 6 prípadom.
V nedeľu zasahovali hasiči pri 93 udalostiach, a to pri 63 požiaroch, 28 technických udalostiach (z toho pri 12 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických zásahoch. Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji kde zasahovali 20-krát, hasiči v Nitrianskom kraji poskytli pomoc 5-krát.

Foto: ilustračné

 

 

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X