Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 16. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 16. týždni roka 2018

V pondelok, 16. apríla boli hasiči privolaní k 72 udalostiam. Zasahovali pri 29 požiaroch, pri 42 technických udalostiach (z toho pri 22 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickom zásahu. Najviac zásahov uskutočnili príslušníci v Prešovskom kraji (16). V Trnavskom a Trenčianskom kraji boli hasiči privolaní k 4 udalostiam.
V utorok, 17. apríla uskutočnili príslušníci HaZZ 73 výjazdov. Hasiči boli privolaní k 36 požiarom, k 34 technickým udalostiam (z toho k 16 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali príslušníci v Košickom a Prešovskom kraji (16, 15). Menej práce mali hasiči v Nitrianskom kraji, ktorí boli privolaní k 3 prípadom.
V strede pracovného týždňa boli hasiči vyslaní k 86 udalostiam. Zasahovali pri 47 požiaroch, 37 technických udalostiach (z toho pri 15 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických výjazdoch. Príslušníci v Prešovskom kraji zasahovali 17-krát. Hasiči v Nitrianskom kraji boli privolaní k 4 prípadom.
Vo štvrtok, 19 apríla bola pomoc hasičov potrebná pri 111 udalostiach. Príslušníci boli vyslaní k 47 požiarom, k 37 technickým zásahom (z toho k 15 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji, ktorí poskytli pomoc 17-krát. Nitrianski hasiči zasahovali 4-krát.
V piatok, 20. apríla boli hasiči privolaní k 94 prípadom. Zasahovali pri 43 požiaroch, pri 46 technických udalostiach (z toho pri 21 dopravných nehodách) a pri 5 ekologických výjazdoch. V Žilinskom a Košickom kraji boli príslušníci privolaní k 16 udalostiam, v Bratislavskom kraji zasahovali 5-krát.
V prvý víkendový deň uskutočnili príslušníci 135 výjazdoch. Ich pomoc bola potrebná pri 79 požiaroch, 59 technických udalostiach (z toho pri 59 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom kraji, kde boli privolaní k 28 udalostiam. V Nitrianskom kraji zasahovali 8-krát.
V posledný deň 16. týždňa boli hasiči privolaní k 75 udalostiam. Zasahovali pri 29 požiaroch, 43 technických udalostiach (z toho k 19 dopravných nehodách) a 2 ekologických zásahoch. Hasiči v Banskobystrickom kraji zasahovali 15-krát. Menej práce mali príslušníci v Trnavskom kraji, ktorí boli privolaní k 5 udalostiam.

Foto: ilustračné

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X