Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 37. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 37. týždni roka 2018

V pondelok, 10. septembra boli príslušníci privolaní k 83 udalostiam. Zasahovali pri 24 požiaroch, 56 technických zásahoch (z toho pri 23 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických výjazdoch. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, ktorí zasahovali 17-krát. Menej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji (4).
V utorok, 11. septembra uskutočnili hasiči 79 výjazdov. Príslušníci boli vyslaní k 24 požiarom, 52 technickým zásahom (z toho k 13 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým zásahom. V Košickom kraji zasahovali 19-krát. Menej práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde boli privolaní k 5 udalostiam.
V stredu, 12. septembra boli príslušníci vyslaní k 79 udalostiam. Zasahovali pri 36 požiaroch, pri 41 technických zásahoch (pri 12 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických výjazdoch. Hasiči v Košickom kraji boli privolaní k 18 udalostiam. V Nitrianskom kraji zasahovali 4-krát.
Vo štvrtok, 13. septembra uskutočnili príslušníci 94 výjazdov. Hasiči boli vyslaní k 40 požiarom, k 52 technickým zásahom (z toho k 23 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým zásahom. Najviac práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji (18). Menej práce mali hasiči v Trnavskom, Nitrianskom a Žilinskom kraji, kde zasahovali 7-krát.
Posledný pracovný deň 37. týždňa zasahovali hasiči až 104-krát. Príslušníci boli vyslaní k 25 požiarom, k 75 technickým zásahom (z toho k 36 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým udalostiam. V Košickom kraji bola pomoc hasičov potrebná 22-krát. V Trnavskom kraji zasahovali 5-krát.
V prvý víkendový deň boli príslušníci vyslaní k 76 udalostiam. Zasahovali pri 28 požiaroch, pri 48 technických zásahoch (z toho pri 20 dopravných nehodách). Najviac práce mali hasiči v Banskobystrickom kraji, ktorí zasahovali 23-krát. Menej práce mali príslušníci v Trnavskom kraji (4).
V nedeľu, 16. septembra bola pomoc hasičov potrebná 71-krát. Príslušníci boli privolaní k 24 požiarom, k 43 technickým zásahom (z toho k 12 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým výjazdom. V Košickom kraji poskytli príslušníci pomoc 12-krát. V Bratislavskom kraji zasahovali 5-krát.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vďaka podpore z EÚ dostalo Výcvikové centrum HaZZ nové Iveco Daily

V piatok, 5. apríla 2019 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie hasičského vozidla Iveco Daily Výcvikovému centru …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X