Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 39. týždni roka 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V pondelok, 24. septembra uskutočnili príslušníci HaZZ 83 výjazdov. Hasiči boli privolaní k 14 požiarom, k 67 technickým zásahom (z toho k 24 dopravným nehodám)
a k 2 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde zasahovali
15-krát. Menej práce mali príslušníci v Košickom kraji (5).
V utorok, 25. septembra boli hasiči vyslaní k 79 udalostiam. Zasahovali pri 28 požiaroch, pri 47 technických výjazdoch (z toho pri 23 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. V Bratislavskom a Prešovskom kraji zasahovali 12-krát. V Trenčianskom kraji uskutočnili 5 výjazdov.
V stredu, 26. septembra boli príslušníci privolaní k 72 nežiaducim udalostiam. Hasiči boli vyslaní k 27 požiarom, k 42 technickým zásahom (z toho k 17 dopravným nehodám)
a k 3 ekologickým udalostiam. V Košickom kraji zasahovali 13-krát. Menej výjazdov uskutočnili hasiči v Trenčianskom kraji, kde zasahovali 2-krát.
Vo štvrtok, 27. septembra zasahovali hasiči 73-krát. Ich pomoc bola potrebná pri
16 požiaroch, pri 56 technických zásahoch (z toho pri 25 dopravných nehodách) a pri
1 ekologickej udalosti. V Žilinskom kraji uskutočnili príslušníci 15 výjazdov. V Banskobystrickom kraji boli vyslaní k 3 udalostiam.
V piatok, 28. septembra uskutočnili príslušníci HaZZ 115 výjazdov. Hasiči boli privolaní k
37 požiarom, k 74 technickým výjazdom (z toho k 40 dopravným nehodám)
a k 4 ekologickým zásahom. Najviac práce mali v Prešovskom kraji, kde hasiči poskytli pomoc 22-krát. V Trnavskom kraji zasahovali 7-krát.
V sobotu, 29. septembra boli príslušníci privolaní k 76 zásahom. Hasiči zasahovali pri
25 požiaroch, pri 48 technických výjazdoch (z toho pri 23 nehodách) a pri 3 ekologických udalostiach. V Banskobystrickom kraji boli privolaní k 18 udalostiam. V Žilinskom kraji zasahovali 4-krát.
Posledný októbrový deň boli hasiči privolaní k 84 udalostiam. Hasiči zasahovali pri 33 požiaroch, pri 51 technických zásahoch ( z toho pri 25 dopravných nehodách). V Žilinskom a Prešovskom kraji poskytli príslušníci pomoc 15-krát. V Trenčianskom kraji boli privolaní k 5 udalostiam.