Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 4. týždni roka 2019

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 4. týždni roka 2019

V pondelok, 21. septembra boli príslušníci HaZZ vyslaní k 70 udalostiam. Pomoc poskytli pri 25 požiaroch, pri 45 technických zásahoch (z toho pri 24 dopravných nehodách). Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji, kde zasahovali 13-krát. Menej práce mali príslušníci v Trenčianskom kraji (4).
V utorok, 22. septembra boli hasiči vyslaní k 65 udalostiam. Zasahovali pri 27 požiaroch, pri 38 technických zásahoch (z toho pri 11 dopravných nehodách). Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji, kde poskytli pomoc 13-krát. Menej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji, kde boli privolaní k 4 udalostiam.
V stredu, 23. septembra uskutočnili hasiči 83 výjazdov. Príslušníci boli vyslaní k 22 požiarom, k 60 technickým zásahom (z toho k 40 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Košickom (17) a v Nitrianskom kraji (15). Menej výjazdov uskutočnili príslušníci v Bratislavskom kraji, kde bola ich pomoc potrebná 5-krát.
Vo štvrtok, 24. septembra boli hasiči privolaní k 53 prípadom. Zasahovali pri 24 požiaroch, pri 27 technických zásahoch (z toho pri 11 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických výjazdoch. V Košickom kraji boli vyslaní k 13 udalostiam. V Prešovskom kraji uskutočnili 2 výjazdy.
V piatok, 25. septembra bola pomoc hasičov potrebná 55-krát. Príslušníci boli vyslaní k 12 požiarom, k 41 technickým zásahom (z toho k 21 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali hasiči v Prešovskom a Košickom kraji, kde zasahovali 11-krát. V Trenčianskom kraji boli privolaní k 1 udalosti.
V sobotu, 26. decembra uskutočnili príslušníci HaZZ 75 výjazdov. Hasiči zasahovali pri 20 požiaroch, pri 53 technických zásahoch (z toho pri 34 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde poskytli pomoc 18-krát. V Prešovskom kraji zasahovali príslušníci 2-krát.
V nedeľu, 27. decembra zasahovali hasiči 47-krát. Príslušníci boli privolaní k 9 požiarom, k 37 technickým zásahom (z toho k 22 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. V Banskobystrickom kraji zasahovali hasiči 10-krát. Menej práce mali príslušníci v Bratislavskom a Trenčianskom kraji (2).

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Taktické cvičenie príslušníkov záložnej hasičskej jednotky SŠPO MV SR v Žiline

Dňa 7-8. augusta 2019 sa uskutočnilo taktické cvičenie záložnej hasičskej jednotky so skupinou riadenia Strednej …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X