Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 40. týždni

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 40. týždni

http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

V pondelok, 2. októbra boli príslušníci privolaní k 69 udalostiam. Hasiči zasahovali pri 25 požiaroch, 44 technických udalostiach (z toho pri 22 dopravných nehodách). Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, kde zasahovali 11-krát, najmenej práce mali hasiči v Trnavskom kraji (5).
V utorok, 3. októbra boli hasiči vyslaní k 77 udalostiam. Príslušníci boli privolaní k 11 požiarom, 62 technickým udalostiam (z toho k 47 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým udalostiam. Hasiči v Banskobystrickom kraji zasahovali 13-krát, v Trenčianskom kraji uskutočnili 6 výjazdov.
V stredu, 4. októbra boli hasiči privolaní k 53 udalostiam. Zasahovali pri 12 požiaroch, 37 technických udalostiach (z toho pri 13 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali príslušníci v Trnavskom a Košickom kraji (11), v Nitrianskom kraji zasahovali 2-krát.
Vo štvrtok, 5. októbra sa v súvislosti so zlou poveternostnou situáciou zvýšil aj počet výjazdov príslušníkov HaZZ. Pomoc hasičov bola potrebná pri 95 udalostiach. Príslušníci boli vyslaní k 12 požiarom, 82 technickým zásahom (z toho k 18 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom kraji, ktorí zasahovali najmä pri udalostiach súvisiacich s nepriaznivým počasím. Najmenej práce mali príslušníci v Trenčianskom kraji, ktorí zasahovali 4-krát.
V piatok, 6. októbra bol počet výjazdov príslušníkov HaZZ opäť vyšší. Hasiči boli privolaní k 85 udalostiam. Zasahovali pri 22 požiaroch, 59 technických udalostiach (z toho pri 28 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických zásahoch. Príslušníci v Banskobystrickom kraji uskutočnili 18 výjazdov, hasiči v Trenčianskom kraji zasahovali 5-krát.
V prvý víkendový deň 40. týždňa boli hasiči vyslaní k 60 udalostiam. Príslušníci zasahovali pri 18 požiaroch, 40 technických udalostiach (z toho pri 21 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických zásahoch. Hasiči v Nitrianskom kraji uskutočnili 12 výjazdov, v Trnavskom kraji zasahovali 3-krát.
V nedeľu, 8. októbra bol počet výjazdov príslušníkov HaZZ nižší. Hasiči boli privolaní celkovo k 49 udalostiam. Ich pomoc bola potrebná pri 12 požiaroch, 31 technických udalostiach (z toho pri 14 dopravných nehodách) a pri 6 ekologických výjazdoch. Najviac práce mali hasiči v Košickom a Bratislavskom kraji (12,11), najmenej výjazdov uskutočnili príslušníci v Žilinskom kraji (1).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

4. Austrian and International Firefighter Combat Challenge

V dňoch od 21. do 22. septembra 2018 sa v rakúskom meste Wels, ako sprievodná …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X