Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 41. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 41. týždni roka 2018

V pondelok, 8. októbra, boli hasiči vyslaní k 73 výjazdom. Príslušníci boli privolaní k 17 požiarom, k 51 technickým zásahom (z toho k 21 dopravným nehodám) a k 5 ekologickým udalostiam. V Žilinskom a Prešovskom kraji zasahovali 13-krát. V Trenčianskom kraji boli vyslaní k 4 udalostiam.
V utorok uskutočnili príslušníci Hasičského a záchranného zboru 74 výjazdov. Zasahovali pri 21 požiaroch, pri 50 technických zásahoch (z toho pri 25 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických výjazdoch. Najviac práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde zasahovali 13 – krát. Hasiči v Nitrianskom kraji boli vyslaní k 5 udalostiam.
V strede pracovného týždňa boli hasiči vyslaní k 71 udalostiam. Zasahovali pri 22 požiaroch, pri 43 technických zásahoch (z toho pri 20 dopravných nehodách) a pri 6 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Banskobystrickom a Košickom kraji (13). V Trnavskom kraji zasahovali 6 – krát.
Ďalší deň, 11. októbra, boli príslušníci privolaní k 79 udalostiam. Hasiči boli vyslaní k 32 požiarom, k 43 technickým zásahom (z toho k 19 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým výjazdom. V Košickom kraji uskutočnili príslušníci 20 výjazdov. V Trenčianskom kraji zasahovali 5-krát.
Posledný pracovný deň boli slovenskí hasiči privolaní k 81 udalostiam rôzneho charakteru. Zasahovali pri 25 požiaroch, 54 technických udalostiach (z toho pri 32 dopravných nehodách) a 2 ekologických výjazdoch. Najviac výjazdov – až 18, zaznamenali hasiči v Košickom kraji, 6 – krát zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji.
V sobotu zasahovali hasiči pri požiaroch až 45 – krát, k technickým udalostiam boli vyslaní 42 – krát (z toho k 22 dopravným nehodám), zasahovali tiež pri 1 ekologickej udalosti. 16 – krát zasahovali hasiči v Košickom a Prešovskom kraji, 4 výjazdy zaznamenali hasiči v Nitrianskom kraji.
Posledný deň 41. týždňa zasahovali hasiči pri 75 udalostiach, z toho pri 37 požiaroch, 37 technických udalostiach (z toho pri 24 dopravných nehodách) a 1 ekologickej udalosti. Hasiči v Košickom kraji zasahovali najčastejšie, a to konkrétne 14 – krát, najmenej výjazdov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji, kde hasiči zasahovali len 2 – krát.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vďaka podpore z EÚ dostalo Výcvikové centrum HaZZ nové Iveco Daily

V piatok, 5. apríla 2019 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie hasičského vozidla Iveco Daily Výcvikovému centru …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X