Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 45. týždni

V pondelok, 8. novembra boli hasiči vyslaní k 84 udalostiam. Zasahovali pri 26 požiaroch, 55 technických udalostiach (z toho pri 22 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických zásahoch. V Prešovskom kraji hasiči zasahovali 16-krát. V Trnavskom kraji boli príslušníci privolaní k 4 udalostiam.
V utorok, 7. novembra uskutočnili príslušníci 56 výjazdov. Hasiči zasahovali pri 20 požiaroch, 35 technických udalostiach (z toho pri 19 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickom zásahu. Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji (13), v Nitrianskom kraji boli hasiči vyslaní k 4 udalostiam.
V stredu, 8. novembra bola pomoc hasičov potrebná v 50 prípadoch. Príslušníci boli vyslaní k 9 požiarom, k 41 technickým udalostiam (z toho k 27 dopravným nehodám). Hasiči v Košickom kraji zasahovali 10-krát. Najmenej práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji, ktorí boli privolaní k 3 udalostiam.
Vo štvrtok, 9. novembra uskutočnili príslušníci 49 výjazdov. Hasiči boli privolaní k 13 požiarom, k 33 technickým zásahom (z toho k 15 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, ktorých pomoc bola potrebná 12-krát. V Trnavskom kraji hasiči zasahovali 3-krát.
Posledný pracovný deň boli hasiči vyslaní k 60 udalostiam, z toho k 19 požiarom, 37 technickým udalostiam (z toho k 18 dopravným nehodám) a 4 ekologickým výjazdom. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (13 – krát), najmenej výjazdov vykonali hasiči v Bratislavskom kraji (3).
V sobotu, 11. novembra 2017 zasahovali hasiči pri 67 prípadoch. Boli vyslaní k 24 požiarom, 41 technickým udalostiam (z toho k 23 dopravným nehodám) a 2 ekologickým výjazdom. Najviac práce mali príslušníci v Trnavskom, Žilinskom a Košickom kraji, kde zasahovali 10 – krát. Najmenej výjazdov vykonali hasiči v Banskobystrickom kraji (4 – krát).
Posledný deň 45. týždňa boli hasiči vyslaní k 74 udalostiam. Zasahovali pri 25 požiaroch, 47 technických udalostiach (z toho pri 26 dopravných nehodách) a 2 ekologických výjazdoch. Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom a Prešovskom kraji (17 a 15), najmenej výjazdov zaznamenali príslušníci v Trenčianskom kraji, kde zasahovali 2 – krát.