Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 47. týždni

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 47. týždni

Prvý deň 47. týždňa boli hasiči vyslaní k 74 výjazdom, z toho k 18 požiarom, 53 technickým udalostiam (z toho k 33 dopravným nehodám) a 3 ekologickým výjazdom. Najčastejšie zasahovali hasiči v Trnavskom a Banskobystrickom kraji (13 – krát), 3 – krát zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji.
V utorok počet výjazdov klesol na 49. Pomoc hasičov bola potrebná pri 13 požiaroch, 35 technických výjazdoch ( z toho pri 14 dopravných nehodách) a 1 ekologickom výjazde. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (11 – krát), 2-krát pomáhali hasiči v Trnavskom kraji.
V strede pracovného týždňa sa počet výjazdov opäť zvýšil, a to na 61. Hasiči boli vyslaní k 61 požiarom, 42 technickým udalostiam (z toho k 18 dopravným nehodám) a 3 ekologickým výjazdom. Najviac výjazdov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji (11), 4 – krát zasahovali hasiči v Košickom kraji.
Vo štvrtok, 23. novembra 2017, boli hasiči vyslaní k 11 požiarom, 42 technickým výjazdom (z toho k 25 dopravným nehodám) a 1 ekologickej udalosti. Frekvencia výjazdov v jednotlivých krajoch bola zväčša rovnaká, 8 – krát zasahovali hasiči v Trnavskom, Trenčianskom a Banskobystrickom kraji, najmenej výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom kraji (4).
Posledný pracovný deň vzniklo na Slovensku 63 udalostí rôzneho charakteru. Hasiči zasahovali pri 15 požiaroch, 45 technických udalostiach (z toho pri 28 dopravných nehodách) a 3 ekologických výjazdoch. Najviac výjazdov (12) vykonali hasiči v Žilinskom kraji, najmenej (3) hasiči v Trenčianskom kraji.
V sobotu sa počet výjazdov hasičov opäť zvýšil, a to na 74. Zasahovali pri 20 požiaroch a až 54 technických udalostiach (z toho pri 23 dopravných nehodách). Pri ekologických udalostiach hasiči nezasahovali. Najviac technických udalostí vzniklo v Žilinskom kraji (10), kde mali počas soboty hasiči najviac práce (celkom 13 výjazdov). 7 – krát zasahovali hasiči v Trenčianskom a Banskobystrickom kraji.
Posledný minulotýždňový deň si vyžiadal 47 zásahov príslušníkov HaZZ. Boli vyslaní k 14 požiarom, 31 technickým výjazdom (z toho k 15 dopravným nehodám) a 2 ekologickým udalostiam. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom a Banskobystrickom kraji (10 – krát), jeden výjazd zaznamenali hasiči v Trenčianskom kraji.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vedúci predstavitelia Hasičského a záchranného zboru dnes privítali členov českej delegácie z HZS ČR

V pondelok, 12. novembra 2018 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo prijatie českej delegácie slúžiace ako …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X