Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 47. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 47. týždni roka 2018

V pondelok, 19. novembra uskutočnili hasiči 83 výjazdov. Boli privolaní k 36 požiarom, k 46 technickým zásahom (z toho k 26 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji (16), v Trenčianskom kraji zasahovali hasiči pri 4 udalostiach.
V utorok boli hasiči vyslaní k 70 nežiaducim udalostiam. Zasahovali pri 25 požiaroch, pri 41 technických zásahoch (z toho pri 25 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najčastejšie bola pomoc hasičov potrebná v Prešovskom kraji (14), v Bratislavskom kraji zasahovali 4 – krát.
V strede pracovného týždňa boli príslušníci HaZZ privolaní k 75 udalostiam. Zasahovali pri 22 požiaroch, 48 technických udalostiach (z toho pri 25 dopravných nehodách) a až
5 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Banskobystrickom kraji, ktorí uskutočnili 15 výjazdov, naproti tomu hasiči v Trnavskom kraji zasahovali
5 – krát.
Vo štvrtok, 22. novembra poskytli hasiči pomoc 70-krát. Zasahovali pri 22 požiaroch, pri 46 technických zásahoch (z toho pri 25 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. V Trenčianskom kraji boli príslušníci vyslaní k 16 zásahom, v Trnavskom kraji zasahovali 6-krát.
Posledný pracovný deň zasahovali hasiči 74-krát. Príslušníci boli privolaní k 21 požiarom, k 51 technickým zásahom (z toho k 25 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. V Bratislavskom kraji uskutočnili 12 výjazdov, menej práce mali hasiči v Trenčianskom a Nitrianskom kraji, kde zasahovali 7-krát.
Prvý víkendový deň bola pomoc hasičov potrebná pri 62 udalostiach rôzneho charakteru. Príslušníci zasahovali pri 26 požiaroch, pri 36 technických zásahoch (z toho pri 23 dopravných nehodách). Pri ekologických udalostiach nezasahovali. Najviac práce mali hasiči v Trnavskom kraji, kde pomáhali pri 13 prípadoch, v Žilinskom kraji zasahovali 4 – krát.
Posledný deň 47. týždňa boli príslušníci HaZZ privolaní k 50 udalostiam. Zasahovali pri 13 požiaroch, pri 36 technických zásahoch (z toho pri 18 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom a Banskobystrickom kraji, ktorí poskytli pomoc 8 – krát. Hasiči v Prešovskom a Košickom kraji zasahovali len 4 – krát.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X