Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 49. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 49. týždni roka 2018

V pondelok, 3. decembra 2018 uskutočnili príslušníci HaZZ 63 výjazdov. Zasahovali pri 14 požiaroch, 45 technických zásahoch (z toho pri 19 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, kde zasahovali 13-krát. V Bratislavskom kraji boli hasiči vyslaní iba k 3 udalostiam.
V utorok boli hasiči privolaní k 65 nežiaducim udalostiam. Zasahovali pri 24 požiaroch, pri 37 technických zásahoch (z toho pri 21 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických zásahoch. V Košickom kraji zasahovali príslušníci 13-krát, menej práce mali hasiči v Banskobystrickom kraji, kde zasahovali 4 krát.
V strede pracovného týždňa bola pomoc hasičov potrebná 73-krát. Príslušníci boli vyslaní k 20 požiarom, k 51 technickým zásahom (z toho k 37 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. Najčastejšie zasahovali príslušníci v Trnavskom kraji, kde poskytli pomoc 16 – krát. V Bratislavskom a Trenčianskom kraji zasahovali hasiči 4 – krát.
Na Mikuláša bol zaznamenaný celkovo najvyšší počet výjazdov hasičov počas 49. týždňa. Hasiči zasahovali pri 29 požiaroch, pri 51 technických zásahoch (z toho pri 32 dopravných nehodách) a pri 5 ekologických výjazdoch. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, kde bola ich pomoc potrebná pri 18 nežiaducich udalostiach. Hasiči v Trenčianskom kraji zasahovali
6 – krát.
Posledný pracovný deň uskutočnili príslušníci HaZZ 82 výjazdov. Boli privolaní k 30 požiarom, k 51 technickým zásahom (z toho k 28 dopravným nehodám) a k 1 ekologickému zásahu. V Trnavskom a Prešovskom kraji boli hasiči vyslaní k 14 udalostiam, príslušníci v Trenčianskom kraji zasahovali len 4 – krát.
V sobotu, 8. decembra 2018 zasahovali hasiči 70-krát. Príslušníci boli vyslaní k 25 požiarom, k 44 technickým zásahom (z toho k 22 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom a Banskobystrickom kraji, kde poskytli pomoc rôzneho charakteru 13 – krát. Hasiči v Bratislavskom kraji zasahovali 3 – krát.
Posledný deň 49. týždňa boli hasiči vyslaní k 53 udalostiam. Zasahovali pri 14 požiaroch, pri 38 technických zásahoch (z toho pri 18 dopravných nehodách) a pri
1 ekologickej udalosti. Najvyšší počet výjazdov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji, kde boli privolaní k 15 nežiaducim udalostiam, naopak v Trenčianskom kraji zasahovali iba 3-krát.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Program predstaviteľov bulharských hasičov pokračuje vo Vysokých Tatrách

Delegácia sa presunula z Výcvikového centra HaZZ Lešť do Vysokých Tatier, kde sú pre nich …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X