Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 5. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 5. týždni roka 2018

V pondelok 29. januára boli príslušníci vyslaní k 59 prípadom. Hasiči zasahovali pri 20 požiaroch, 38 technických zásahoch (z toho pri 15 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickom výjazde. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji (11), menej práce mali hasiči v Bratislavskom a Košickom kraji, ktorí zasahovali 5-krát.
V utorok 30. januára boli hasiči privolaní k 60 udalostiam. Príslušníci zasahovali pri 18 požiaroch, 39 technických zásahoch (z toho pri 21 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických udalostiach. V Košickom kraji hasiči zasahovali 13-krát. V Trnavskom kraji uskutočnili príslušníci 4 výjazdy.
V stredu, 31. januára uskutočnili hasiči 43 výjazdov. Príslušníci boli vyslaní k 18 požiarom, k 24 technickým zásahom (z toho k 14 dopravným nehodám) a k 1 ekologickému výjazdu. V Prešovskom a Košickom kraji zasahovali 6-krát. V Banskobystrickom kraji boli hasiči vyslaní k 4 udalostiam.
Vo štvrtok 1. februára boli príslušníci privolaní k 71 udalostiam. Zasahovali pri 21 požiaroch, 49 technických udalostiach (z toho pri 31 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji (16). Menej výjazdov uskutočnili príslušníci v Bratislavskom kraji, ktorí zasahovali 2-krát.
V piatok 2. februára vykonali príslušníci 90 výjazdov. Hasiči boli vyslaní k 19 požiarom, k 63 technickým udalostiam (z toho k 27 dopravným nehodám) a k 8 ekologickým udalostiam. V Prešovskom kraji zasahovali hasiči 23-krát a v Bratislavskom kraji 4-krát.
V sobotu 3. februára bola pomoc hasičov v dôsledku zlej poveternostnej situácie potrebná v 114 prípadoch. Príslušníci poskytli pomoc pri 18 požiaroch, 104 technických udalostiach (z toho pri 22 dopravných nehodách. Príslušníci odstraňovali následky silného vetra, jednalo sa najmä o odstraňovanie popadaných stromov a konárov z cestných komunikácii a telekomunikačných káblov. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Prešovskom kraji, ktorých pomoc bola potrebná v 55 prípadoch. V Trenčianskom kraji zasahovali príslušníci 2-krát.
V nedeľu 4. februára boli hasiči vyslaní k 80 prípadom. Príslušníci zasahovali pri 22 požiaroch, 57 technických udalostiach (z toho pri 15 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickej udalosti. V Košickom kraji bola pomoc príslušníkov potrebná pri 26 prípadoch. V Trenčianskom kraji uskutočnili hasiči 1 výjazd.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na severe Slovenska je v tejto chvíli viac ako 280 hasičov

Na sever Slovenska už dorazili všetci dobrovoľní hasiči, ktorí tam boli vyslaní na pomoc z …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X