Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 5. týždni roka 2019

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 5. týždni roka 2019

V pondelok, 28. januára uskutočnili príslušníci HaZZ 106 výjazdov. Zasahovali pri 14 požiaroch, 89 technických zásahoch (z toho pri 53 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických udalostiach. Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Banskobystrickom kraji, kde v súvislosti s nepriaznivým počasím zasahovali 24-krát. Menej práce mali hasiči v Prešovskom kraji, tí zasahovali 7-krát.
V utorok boli hasiči vyslaní k 52 udalostiam. Boli privolaní k 15 požiarom, 34 technickým zásahom (z toho k 12 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým udalostiam. V Banskobystrickom kraji poskytli hasiči pomoc 12-krát, v Trnavskom kraji zasahovali iba 3-krát.
V strede pracovného týždňa boli príslušníci privolaní k 49 udalostiam. Boli vyslaní k 13 požiarom, 35 technickým zásahom (z toho k 16 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac výjazdov zaznamenali príslušníci v Košickom kraji, kde zasahovali 11-krát. Menej práce mali hasiči v Žilinskom kraji, kde pomáhali pri 3 udalostiach.
Vo štvrtok, 31. januára bola pomoc hasičov potrebná 54-krát. Príslušníci zasahovali pri 13 požiaroch, 37 technických zásahoch (z toho pri 14 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. V Žilinskom kraji poskytli hasiči pomoc 10-krát, v Nitrianskom kraji boli privolaní iba k 2 udalostiam.
Prvý februárový deň vykonali príslušníci 78 výjazdov. Boli vyslaní k 14 požiarom, 61 technickým zásahom (z toho k 29 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji, kde bola ich pomoc potrebná až 15-krát. Naopak príslušníci v Bratislavskom a v Trnavskom kraji uskutočnili 5 výjazdov.
Prvý víkendový deň boli hasiči privolaní k 68 prípadom. Zasahovali pri 17 požiaroch, 51 technických zásahoch (z toho pri 20 dopravných nehodách). Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom kraji, kde boli vyslaní k 18 udalostiam. V Banskobystrickom kraji poskytli pomoc 4-krát.
Posledný deň 5. týždňa hasiči zasahovali pri 56 udalostiam. Príslušníci HaZZ boli privolaní k 7 požiarom a k 49 technickým zásahom (z toho k 12 dopravným nehodám), pri ekologických udalostiach nezasahovali. V Trnavskom a Košickom kraji bola pomoc hasičov potrebná 10-krát, v Žilinskom kraji boli príslušníci privolaní k 2 udalostiam.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

5. ročník nočnej hasičskej súťaže MJM DVORNÍKY a zároveň 5.kolo ZSHL 2019

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X