Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 9. týždni roka 2018

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 9. týždni roka 2018

V pondelok, 26. februára boli príslušníci HaZZ privolaní k 71 udalostiam. Hasiči zasahovali pri 39 požiaroch, 30 technických udalostiach (z toho pri 14 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických výjazdoch. V Košickom kraji uskutočnili príslušníci 16 výjazdov. V Trnavskom kraji zasahovali 1-krát.
V utorok, 27. februára boli hasiči vyslaní k 69 prípadom. Príslušníci boli privolaní k 31 požiarom, k 38 technickým zásahom (z toho k 21 dopravným nehodám). V tento deň hasiči neuskutočnili žiadny výjazdy v súvislosti s ekologickou udalosťou. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji, ktorí zasahovali 17-krát. Menej práce mali príslušníci v Trnavskom kraji (2).
V stredu, 28. februára uskutočnili hasiči 83 výjazdov. Zasahovali pri 39 požiaroch, 43 technických výjazdoch (z toho pri 19 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickej udalosti. V Prešovskom kraji boli príslušníci vyslaní k 16 udalostiam. V Trnavskom kraji hasiči zasahovali 4-krát.
Vo štvrtok, 1. marca boli príslušníci vyslaní k 73 mimoriadnym udalostiam. Hasiči boli privolaní k 37 požiarom, 35 technickým udalostiam (z toho k 10 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji, ktorí uskutočnili 19 výjazdov. Menej práce mali hasiči v Nitrianskom kraji, kde zasahovali 4-krát.
Na konci pracovného týždňa boli hasiči privolaní k 114 udalostiam. Pomoc príslušníkov bola vplyvom zhoršenej poveternostnej situácie potrebná pri 30 požiaroch, 82 technických udalostiach (z toho pri 59 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Trnavskom kraji, ktorí v dôsledku zhoršeného počasia poskytli pomoc pri 25 udalostiach. Menej práce mali príslušníci v Trenčianskom a Prešovskom kraji, kde boli privolaní k 9 mimoriadnym udalostiam.
V sobotu, 3. marca vykonali hasiči 87 výjazdov. Príslušníci zasahovali pri 40 požiaroch, 45 technických udalostiach (z toho pri 18 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. V Žilinskom kraji boli hasiči privolaní k 17 udalostiam. V Bratislavskom kraji zasahovali príslušníci 5-krát.
V nedeľu, 4. marca boli hasiči vyslaní k 50 prípadom. Príslušníci HaZZ boli privolaní k 23 požiarom, k 26 technickým udalostiam (z toho k 11 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. Najviac práce mali hasiči v Prešovskom kraji, ktorí zasahovali 9-krát. V Nitrianskom a Bratislavskom kraji uskutočnili príslušníci 4 výjazdy k mimoriadnym udalostiam.

Foto: ilustračné

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X