Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 9. týždni

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 9. týždni

Začiatok 9. týždňa priniesol slovenským hasičom celkom 94 výjazdov k udalostiam rôzneho charakteru. Zasahovali pri 58 požiaroch, 20 technických udalostiach, 14 dopravných nehodách a 2 ekologických udalostiach. Požiare najviac potrápili hasičov v Košickom a Trnavskom kraji, kde zasahovali 16 a 12 – krát. V spomínaných krajoch bolo v pondelok zaznamenaných najviac udalostí, a to v Košickom kraji 19 a v Trnavskom kraji 15. Pri najnižšom počte udalostí zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji (5).
Nasledujúci deň sa počet výjazdov zvýšil na 99. Horelo 53 – krát, hasiči boli vyslaní k 23 technickým udalostiam, 18 dopravným nehodám a 5 ekologickým udalostiam. Najviac požiarov vzniklo v Košickom a Banskobystrickom kraji (14 a 13), technické udalosti a dopravné nehody potrápili príslušníkov v Prešovskom kraji (9 výjazdov). V utorok zaznamenali najviac udalostí hasiči v Banskobystrickom kraji (19), najmenej zasahovali hasiči v Nitrianskom kraji (5).
Prvý marcový deň sa počet výjazdov slovenských hasičov znížil na 65. Pomoc príslušníkov HaZZ bola potrebná pri 23 požiaroch, 19 technických udalostiach, 22 dopravných nehodách a 1 ekologickom výjazde. Najviac práce mali hasiči v Trnavskom kraji, ktorí zasahovali celkom 12 – krát, iba k 4 výjazdom boli vyslaní hasiči v Trenčianskom kraji.
Vo štvrtok 2. marca 2017 hasiči zasahovali pri 82 udalostiach, z toho pri 28 požiaroch, 22 technických udalostiach, 26 dopravných nehodách a 6 ekologických výjazdoch, Najviac výjazdov vykonali hasiči v Košickom kraji (12), najmenej v Bratislavskom kraji (8).
Posledný pracovný deň priniesol slovenským hasičom nárast udalostí rôzneho charakteru. Zasahovali pri 102 zásahoch, z toho pri 52 požiaroch, 26 technických udalostiach, 22 dopravných nehodách a 2 ekologických výjazdoch. Najviac požiarov (10) vzniklo v Bratislavskom kraji, pri najvyššom počte technických udalostí a dopravných nehôd zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (13). V piatok vykonali najviac výjazdov hasiči v Prešovskom kraji (19), najmenej hasiči v Banskobystrickom kraji (9).
Sobota so sebou priniesla enormný nárast výjazdov, a to až na 189 udalostí. Vzniklo až 97 požiarov, 72 technických udalostí, 18 dopravných nehôd a 2 ekologické výjazdy. Najviac požiarov (18) hasili príslušníci v Košickom kraji, najviac technických udalostí a dopravných nehôd vzniklo v Žilinskom kraji (18). V sobotu sa najviac zapotili hasiči v Žilinskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji (31, 29 a 26 udalostí), najmenej výjazdov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (17).
Posledný deň 9. týždňa si vyžiadal 119 výjazdov slovenských hasičov. Najviac práce mali hasiči v Prešovskom kraji, kde zasahovali 23 – krát, 5 výjazdov bolo zaznamenaných v Žilinskom kraji.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 24. týždni roka 2018

V pondelok, 11. júna boli príslušníci HaZZ vyslaní k 79 udalostiam. Zasahovali pri 15 požiaroch, 63 technických …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X