Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 12. až 15. marca 2016

V sobotu 12. marca boli hasiči vyslaní k 80. výjazdom. Horelo 46 – krát, hasiči pomáhali pri 16. technických zásahoch, 17. dopravných nehodách a 1. ekologickom zásahu. Najviac požiar zaznamenali hasiči v Košickom kraji (11), 1 – krát horelo v Trenčianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (17 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (5 – krát).
Posledný deň v týždni sa na Slovensku stalo 60 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Boli vyslaní k 28. požiarom, 17. technickým zásahom, 13. dopravným nehodám a 2. ekologickým zásahom. 7 požiarov vzniklo v Banskobystrickom a Košickom kraji, žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Nitrianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (11 – krát), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (3 – krát).
V pondelok sa počet udalostí na Slovensku blížil k stovke. Hasiči boli vyslaní k 98. výjazdom, pričom pri požiaroch zasahovali až 58 – krát, pri technických zásahoch 16 – krát, pri dopravných nehodách 23 – krát a pri ekologických výjazdoch raz. Najčastejšie horelo v Prešovskom kraji (15 – krát), najmenej v Trnavskom kraji (2 – krát). 20 výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom kraji, iba 4 v Trnavskom kraji.
V utorok 15. marca 2016 boli hasiči vyslaní k 58. udalostiam. Na Slovensku horelo 16 – krát, hasiči asistovali pri 16. technických zásahoch, 25. dopravných nehodách a 1. ekologickom zásahu. Najviac požiarov vzniklo v Trenčianskom kraji (4), ani jeden v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (12 – krát), najmenej v Bratislavskom a Trnavskom kraji (3 – krát).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X