Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 21. – 24. januára 2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vo štvrtok 21. januára boli slovenskí hasiči vyslaní k 42. výjazdom, z toho k 11. požiarom, k 9. technickým zásahom, k 18. dopravným nehodám a 4. ekologickým zásahom. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (9 – krát), iba raz zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji. Najčastejšie horelo v Bratislavskom kraji (3 – krát), žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Trnavskom kraji.
Piatok zo sebou priniesol 72 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Vzniklo 29 požiarov (najčastejšie horelo v Trnavskom kraji – 6 – krát; najmenej v Banskobystrickom kraji – 2 – krát), 40 technických zásahov, z toho 28 dopravných nehôd a 3 ekologické udalosti. Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Banskobystrickom kraji (13), najmenej v Žilinskom kraji (6).
V sobotu zasahovali hasiči pri 76. udalostiach. Boli vyslaní k 31. požiarom, k 43. technickým zásahom, z toho k 31. dopravným nehodám a k 2. ekologickým zásahom. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Nitrianskom a Prešovskom kraji (6), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (1). Najčastejšie zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (14), iba raz zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji.
Počas nedele sa situácia upokojila a hasiči museli zasahovať len pri 55. udalostiach. K požiarom boli vyslaní 16 – krát, k technickým zásahom 39 – krát, z toho 24 – krát k dopravným nehodám. Pri ekologických zásahoch v nedeľu nezasahovali. Najviac požiarov vzniklo v Prešovskom kraji (5), 1 požiar vznikol v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Banskobystrickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (15 – krát), najmenej v Banskobystrickom kraji (3 – krát).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X