Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 6. a 7. apríla 2016

V stredu 6. apríla museli slovenskí hasiči zasahovať pri 104. udalostiach. Horelo až 60 – krát, pričom najviac požiarov bolo zaznamenaných v Banskobystrickom kraji (13), najmenej v Trenčianskom a Nitrianskom kraji (2). Hasiči zasahovali pri 43. technických zásahoch, z toho pri 22. dopravných nehodách. K ekologickému zásahu boli vyslaní 1 – krát. Najčastejšie zasahovali hasiči v Banskobystrickom kraji (21 – krát), najmenej v Nitrianskom kraji (6 – krát).
Nasledujúci deň zaznamenali hasiči na Slovensku 83 udalostí. Boli vyslaní k 56. požiarom, k 12. technickým zásahom, 14. dopravným nehodám a 1. ekologickému zásahu. Najčastejšie horelo v Košickom kraji (17 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (2 – krát). Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom kraji (19), najmenej v Trenčianskom kraji (3).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X