Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 11. januára 2016

Začiatok týždňa priniesol slovenským hasičom menej výjazdov ako uplynulý víkend. Zasahovali pri 9. požiaroch, pri 35. technických zásahoch – z toho pri 17. dopravných nehodách. V Košickom kraji boli hasiči vyslaní k 1. ekologickému zásahu. Najviac horelo v Žilinskom a Banskobystrickom kraji (3), žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Trnavskom, Trenčianskom, Nitrianskom a Prešovskom kraji. V pondelok zasahovali hasiči na Slovensku 45 – krát, najčastejšie v Banskobystrickom kraji (15), najmenej v Nitrianskom kraji (0).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X