Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 11. januára 2016

Začiatok týždňa priniesol slovenským hasičom menej výjazdov ako uplynulý víkend. Zasahovali pri 9. požiaroch, pri 35. technických zásahoch – z toho pri 17. dopravných nehodách. V Košickom kraji boli hasiči vyslaní k 1. ekologickému zásahu. Najviac horelo v Žilinskom a Banskobystrickom kraji (3), žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Trnavskom, Trenčianskom, Nitrianskom a Prešovskom kraji. V pondelok zasahovali hasiči na Slovensku 45 – krát, najčastejšie v Banskobystrickom kraji (15), najmenej v Nitrianskom kraji (0).