Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 20. januára 2016

V stredu 20. januára 2016 zasahovali slovenskí hasiči celkom 56 – krát, z toho 22 – krát pri požiaroch, 9 – krát pri technických zásahoch, 22 – krát pri dopravných nehodách a 3 – krát pri ekologických zásahoch. Najčastejšie horelo v Prešovskom kraji (6 – krát), žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Trnavskom a Trenčianskom kraji. K najväčšiemu počtu zásahov boli vyslaní hasiči v Prešovskom kraji (11), najmenej výjazdov vykonali hasiči v Trnavskom kraji.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na hraničných priechodoch nechýbajú dobrovoľní hasiči

Príslušníkom Hasičského a záchranného zboru pomáhajú pri mnohých úkonoch aj členovia dobrovoľných hasičských zborov. Fotografie …

X