Home / PRÁVE TERAZ / Prevrátený kamión na diaľnici D1

Prevrátený kamión na diaľnici D1

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na 29. kilometri diaľnice D1 v smere do Trnavy. Pri nehode došlo k prevráteniu kamióna cez tri jazdné pruhy. Následkom nehody sa kukurica, ktorú kamión prevážal, rozsypala po diaľnici. Vodič havarovaného vozidla neutrpel žiadne zranenia. Hasiči vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia a zachytili unikajúce prevádzkové kvapaliny. Z dôvodu vysokých teplôt bol na miesto udalosti vyslaný evakuačný autobus HaZZ, v ktorom bude vodičom uviaznutým v kolóne poskytnutý klimatizovaný priestor. Hasiči zo Senca zabezpečujú pre ľudí pitný režim. Diaľnica je v tomto smere uzavretá.

Vážna dopravná nehoda s následným požiarom kamióna

Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste …