Home / AKTUALITY / Prezident HaZZ si prevzal príručku o elektromobiloch

Prezident HaZZ si prevzal príručku o elektromobiloch

Prezident HaZZ si prevzal príručku o elektromobiloch

Začiatkom minulého týždňa sa v Bratislave uskutočnilo stretnutie zástupcov Hasičského a záchranného zboru a spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Stretnutie sa konalo za účelom odovzdania príručiek pri nehode a vyslobodzovaní motorových vozidiel s vysokonapäťovými trakčnými batériami, ktoré hasičom pomôžu pri zásahoch s elektromobilmi (požiare, dopravné nehody a pod.). Zúčastnili sa na ňom prezident HaZZ Alexander Nejedlý, riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek Marián Dritomský a vedúci oddelenia operatívneho riadenia Juraj Klátik, ktorým príručku odovzdal Alexander Matušek, vedúci oddelenia Think Blue Factory a general services. Predstaviteľom HaZZ bolo odovzdaných 250 ks príručiek, ktoré boli nasledujúci deň rozdistribuované na všetky hasičské stanice na Slovensku. Na Slovensku je táto príručka prvá svojho druhu. Vypracovali ju odborníci z Volkswagen Slovakia v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR a určená je rôznym záchranným zložkám.

Foto: Volkswagen Slovakia, a.s.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prichádza obdobie zvýšeného výskytu požiarov v prírodnom prostredí

Teplejšie počasie prichádzajúce v marci so sebou prináša okrem slnka aj zvýšený výskyt požiarov, ktoré …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X