Home / AKTUALITY / Prezident HaZZ vymenoval veliteľa Výcvikového centra HaZZ Lešť

Prezident HaZZ vymenoval veliteľa Výcvikového centra HaZZ Lešť

V utorok, 1. októbra 2019, bol prezidentom Hasičského a záchranného zboru Pavlom Nerečom vymenovaný do funkcie veliteľa Výcvikového centra HaZZ Lešť plk. JUDr. Stanislav Celleng. Stanislav Celleng študoval na Akadémii Policajného zboru v Bratislave. Štúdium ukončil rigoróznou skúškou v roku 2001.
V Hasičskom a záchrannom zbore a jeho právnych predchodcoch pôsobil od roku 1991 na Okresnej správe Zboru požiarnej ochrany, kde pracoval až do roku 1999 na pozíciách odborný referent, náčelník oddelenia požiarnej prevencie, náčelník Okresnej správy Zboru požiarnej ochrany a náčelník oddelenia preventívno – technického. V rokoch 2008 – 2011 a 2012 – doposiaľ pôsobil na pozícii riaditeľa Kancelárie prezidenta Prezídia Hasičského a záchranného zboru.
Srdečne gratulujeme!

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V piatok 7. februára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 26 miest a …