Home / PRÁVE TERAZ / Pri Brezne horí lesný porast, zasahujú 4 DHZO

Pri Brezne horí lesný porast, zasahujú 4 DHZO

40 hasičov s 11 kusmi hasičskej techniky momentálne zasahuje pri rozsiahlom požiari lesného porastu medzi obcami Sihla a Javorina, okres Brezno. S požiarom, ktorý zasiahol plochu cca. 3 ha, hasiči bojujú už dve hodiny, pred pár minútami sa im ho podarilo lokalizovať. Pri udalosti zasahujú profesionáli z hasičských staníc v Poltári, Brezne a modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí z Banskej Bystrice a dobrovoľní hasiči z obcí Hriňová, Drábsko, Poltár a Látky.
The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X