Home / PRÁVE TERAZ / Pri dopravnej nehode spadol kamión pod most

Pri dopravnej nehode spadol kamión pod most

Pri dopravnej nehode spadol kamión pod most

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode na obchvate Tvrdošína, odkiaľ pod most spadol kamión. Po príchode na miesto udalosti sa už mimo vozidla nachádzala jedna zranená osoba, ktorá sa vyslobodila z havarovaného vozidla ešte pred príchodom hasičov. Osoba bola záchrannou zdravotnou službou odvezená do nemocnice. Hasiči momentálne vykonávajú na havarovanom kamióne protipožiarne opatrenia a zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny. Pri udalosti zasahujú príslušníci z Tvrdošína.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar haly v Slovenskej Ľupči

Hasiči boli dnes po pol štvrtej vyslaní k požiaru vo výrovnej hale v Slovenskej Ľupči. …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE