Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Pri dopravnej nehode v katastri obce Nová Dedinka sa zranilo 5 osôb

Pri dopravnej nehode v katastri obce Nová Dedinka sa zranilo 5 osôb

V nedeľu 12. marca 2017 o pol piatej bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel Škoda Superb a Hyundai i30 v katastri obce Nová Dedinka, okres Senec. V dôsledku dopravnej nehody bolo päť osôb zranených (z nich jedno dieťa). Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku (z hasičských staníc v Pezinku a v Senci) vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Jedna zranená osoba bola transportovaná do nemocnice vrtuľníkovou záchrannou zdravotnou službou. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby a očistili vozovku.

Pri požiari rodinného domu prišla rodina o strechu nad hlavou

Dňa 29. mája 2018 po dvadsiatej tretej hodine bol na hasičskú stanicu v Topoľčanoch ohlásený požiar …