Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Pri nočnom požiari uhynulo 50 hospodárskych zvierat

Pri nočnom požiari uhynulo 50 hospodárskych zvierat

Trnavskí hasiči boli včera hodinu pred polnocou vyslaní k požiaru do obce Brestovany, časť Horné Lovčice. Po príchode na miesto bolo zistené, že horí stodola s hospodárskymi zvieratami, pričom požiar je v poslednej fáze horenia. Hasiči požiar úplne zlikvidovali za hodinu a pol. V stodole bolo nájdených približne 50 uhynutých zvierat. Pri požiari sa jedna osoba nadýchala splodinami horenia. Udalosť si vyžiadala zásah 10 profesionálnych a dobrovoľných hasičov z HS Trnava a DHZO Brestovany s 3 ks hasičskej techniky.

Tlačové správy

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …