Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Pri nočnom požiari uhynulo 50 hospodárskych zvierat

Pri nočnom požiari uhynulo 50 hospodárskych zvierat

Trnavskí hasiči boli včera hodinu pred polnocou vyslaní k požiaru do obce Brestovany, časť Horné Lovčice. Po príchode na miesto bolo zistené, že horí stodola s hospodárskymi zvieratami, pričom požiar je v poslednej fáze horenia. Hasiči požiar úplne zlikvidovali za hodinu a pol. V stodole bolo nájdených približne 50 uhynutých zvierat. Pri požiari sa jedna osoba nadýchala splodinami horenia. Udalosť si vyžiadala zásah 10 profesionálnych a dobrovoľných hasičov z HS Trnava a DHZO Brestovany s 3 ks hasičskej techniky.

Tlačové správy

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …