Pri Považskej Bystrici sa potopil remorkér

Pri Považskej Bystrici sa potopil remorkér

Hasiči už dve hodiny zasahujú v katastri obce Udiča, okres Považská Bystrica, kde na rieke Váh došlo k potopeniu remorkéra. Pri udalosti do vody unikli prevádzkové kvapaliny, ktoré na hladine vytvorili olejovú škvrnu s rozmermi cca. 20 x 5 m. Hasičom sa uniknutú naftu podarilo zachytiť a z dôvodu ustálenej hladiny vody sa ďalej nerozširuje. Pri nehode zasahuje 10 príslušníkov z hasičských staníc v Považskej Bystrici, Púchove a Trenčíne. Príčina potopenia remorkéra je v štádiu vyšetrovania.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X