Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari bytu v Zemianskych Kostoľanoch sa zranili dve osoby

Pri požiari bytu v Zemianskych Kostoľanoch sa zranili dve osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari podkrovného bytu v Zemianskych Kostoľanoch, ktorý vypukol tesne po štvrtej hodine popoludní. Z dvojpodlažnej bytovky sa evakuovali všetci obyvatelia ešte pred príchodom hasičov. Dve osoby, ktoré utrpeli zranenia rôzneho rozsahu, boli prevezené do nemocnice. Hasičom sa požiar už podarilo dostať pod kontrolu, momentálne rozoberajú strešnú konštrukciu a dohášajú skryté ohniská. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Prievidze, Trenčína a členovia DHZO Bystričany a Kamenec pod Vtáčnikom.

Tlačové správy

Únik plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom

Hasiči momentálne zasahujú pri úniku plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom. K tomu …