Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari domu v Komjaticiach zasahovali členovia DHZO Rastislavice

Pri požiari domu v Komjaticiach zasahovali členovia DHZO Rastislavice

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari rodinného domu v obci Komjatice, ktorý vypukol dnes pred pol deviatou ráno. Po príchode začali príslušníci s hasením a prieskumom domu, počas ktorého bola nájdená jedna uhoretá osoba bez známok života. Hasičom sa požiar podarilo zlikvidovať po približne pol hodine. Žiadne ďalšie osoby sa v dome nenachádzali, hasiči objekt momentálne odvetrávajú. Zasahujú profesionáli zo Šurian a dobrovoľní hasiči z Rastislavíc.

Hasiči odoberali vzorky na koronavírus v marginalizovanej skupine vo Vranove nad Topľou

Na základe požiadavky mestského krízového štábu dnes hasiči vykonávali PCR odbery vzoriek osobám v marginalizovanej …