Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari polyfunkčnej budovy sa zranili 3 osoby

Pri požiari polyfunkčnej budovy sa zranili 3 osoby

Dvadsať profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari polyfunkčnej budovy vo Svrčinovci – Závrší, okres Čadca. Požiar v polyfunkčnom objekte, v ktorom sídli autoservis, pohostinstvo a predajňa, vypukol tesne pred obedom. Zranili sa pri ňom 3 osoby, ktoré utrpeli popáleniny rôzneho rozsahu. Na mieste sú profesionáli z Čadce a zo Záchrannej brigády v Žiline a dobrovoľní hasiči z obcí Svrčinovec, Skalité a Raková, zasahuje tiež vrtuľník ZZS.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X