Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari polyfunkčnej budovy sa zranili 3 osoby

Pri požiari polyfunkčnej budovy sa zranili 3 osoby

Dvadsať profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari polyfunkčnej budovy vo Svrčinovci – Závrší, okres Čadca. Požiar v polyfunkčnom objekte, v ktorom sídli autoservis, pohostinstvo a predajňa, vypukol tesne pred obedom. Zranili sa pri ňom 3 osoby, ktoré utrpeli popáleniny rôzneho rozsahu. Na mieste sú profesionáli z Čadce a zo Záchrannej brigády v Žiline a dobrovoľní hasiči z obcí Svrčinovec, Skalité a Raková, zasahuje tiež vrtuľník ZZS.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Medzibrode došlo k zrúteniu rodinného domu, hasiči prehľadávajú sutiny

Hasiči momentálne zasahujú v obci Medzibrod v okrese Banská Bystrica, kde došlo k zrúteniu časti …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X