Home / AKTUALITY / Pri požiari traktora pomáhali i dobrovoľníci

Pri požiari traktora pomáhali i dobrovoľníci

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu, 4. marca 2017 tesne po osemnástej hodine bol ohlásený požiar traktora na poli. Pri zásahu boli nápomocní i dobrovoľní hasiči z Hurbanova a obce Imeľ.

„Dňa 4. marca 2017 tesne po osemnástej hodine bol ohlásený požiar traktora značky New Holland na poli medzi obcami Imeľ a Nesvady. Pri tomto zásahu zasahovali dvaja hasiči z hasičskej stanice Komárno, nápomocní boli štyria členovia DHZO Hurbanovo a dvaja členovia DHZO Imeľ“ – informoval hovorca KR HaZZ Nitra Michal Varga.

„Na likvidáciu požiaru boli nasadené tri kusy zásahovej techniky. Požiar bol likvidovaný dvoma útočnými prúdmi  a jedným vysokotlakovým prúdom za približne jednu hodinu. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda vo výške 150 000 Eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania“ – dodáva Varga.

Autor: Tomáš Bilik         Foto: KR HaZZ Nitra

The following two tabs change content below.

Tomáš Bilik

Latest posts by Tomáš Bilik (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dopravná nehoda pri obci Soľčany

Iba tri kilometre od mesta Topoľčany sa rozprestiera obec Soľčany. Na miestnej komunikácii, ktorá spája …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE