Pri požiari traktora pomáhali i dobrovoľníci

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu, 4. marca 2017 tesne po osemnástej hodine bol ohlásený požiar traktora na poli. Pri zásahu boli nápomocní i dobrovoľní hasiči z Hurbanova a obce Imeľ.

„Dňa 4. marca 2017 tesne po osemnástej hodine bol ohlásený požiar traktora značky New Holland na poli medzi obcami Imeľ a Nesvady. Pri tomto zásahu zasahovali dvaja hasiči z hasičskej stanice Komárno, nápomocní boli štyria členovia DHZO Hurbanovo a dvaja členovia DHZO Imeľ“ – informoval hovorca KR HaZZ Nitra Michal Varga.

„Na likvidáciu požiaru boli nasadené tri kusy zásahovej techniky. Požiar bol likvidovaný dvoma útočnými prúdmi  a jedným vysokotlakovým prúdom za približne jednu hodinu. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda vo výške 150 000 Eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania“ – dodáva Varga.

Autor: Tomáš Bilik         Foto: KR HaZZ Nitra

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X