Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari v k. o. Richnava uhorelo 5 osôb

Pri požiari v k. o. Richnava uhorelo 5 osôb

Hasiči už viac ako 4 hodiny zasahujú pri požiari jednoduchej stavby v osade v katastri obce Richnava, okres Gelnica. Požiar tam vypukol pred treťou hodinou ráno a zasiahol 4 izbový prízemný dom. Následkom požiaru došlo k prepadnutiu strechy. Po príchode hasičov na miesto bolo prieskumom zistené, že sa v objekte nachádza 5 uhoretých osôb, z toho 4 deti. Hasiči sa stále snažia dostať požiar pod kontrolu, na miesto smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ MV SR. Pri požiari zasahuje takmer 10 košických hasičov s 3 ks hasičskej techniky.

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …