Home / PRÁVE TERAZ / Pri požiari výrobnej haly v Ľubovnianskych kúpeľoch zasahovali dobrovoľní hasiči z Podolinca a Novej Ľubovne

Pri požiari výrobnej haly v Ľubovnianskych kúpeľoch zasahovali dobrovoľní hasiči z Podolinca a Novej Ľubovne

Dnes pred druhou hodinou ráno boli hasiči vyslaní do závodu na výrobu minerálnej vody do Ľubovnianskych kúpeľov. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že horí sklad s uskladnenými PET fľašami a kartónmi, pričom sa rozšíril aj do výrobnej haly a zasiahol výrobné stroje. Pri udalosti zasahovali profesionáli z Ľubotína a Kežmarku a dobrovoľní hasiči z Novej Ľubovne a Podolinca. Viac ako 25 hasičom so 7 kusmi hasičskej techniky sa požiar podarilo lokalizovať až po piatich hodinách od zahájenia zásahu, k úplnej likvidácii došlo tesne pred ôsmou hodinou. Z dôvodu, že materiálna škoda spôsobená požiarom bola predbežne odhadnutá na viac ako 300 tisíc eur, bola na miesto vyslaná expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Medzibrode došlo k zrúteniu rodinného domu, hasiči prehľadávajú sutiny

Hasiči momentálne zasahujú v obci Medzibrod v okrese Banská Bystrica, kde došlo k zrúteniu časti …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X