Home / PRÁVE TERAZ / Pri rozsiahlom požiari haly v Dunajskej Strede zasahuje viac ako 10 DHZO

Pri rozsiahlom požiari haly v Dunajskej Strede zasahuje viac ako 10 DHZO

Pri rozsiahlom požiari haly v Dunajskej Strede zasahuje viac ako 10 DHZO

Hasiči stále pokračujú v hasebných prácach pri požiari haly v Dunajskej Strede, ktorý sa rozhorel pred tromi hodinami. Všetci zamestnanci boli evakuovaní ešte pred príchodom hasičských jednotiek, doposiaľ sa nikto nezranil. Pri udalosti zasahujú hasiči z Dunajskej Stredy, Šamorína, Veľkého Medera, Galanty, Trnavy a Bratislavy, pomáha aj 40 dobrovoľných hasičov z obcí Čiližská Radvaň, Vieska, Mliečno, Gabčíkovo, Šamorín, Michal na Ostrove, Veľká Paka, Orechová Potôň, Hubice, Rusovce a Vydrany. Z dôvodu, že majiteľ určil predbežnú škodu spôsobenú požiarom na 10 miliónov eur, sú na mieste udalosti aj zisťovatelia príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR. Hasiči sa požiar snažia dostať pod kontrolu.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X