Pri rozsiahlom požiari v Beluši – Hloži zasahuje takmer 60 hasičov

Hasiči už viac ako 5 hodín zasahujú pri rozsiahlom požiari v obci Beluša – Hloža, okres Púchov, kde horí na skládke pneumatík. Požiar sa rozšíril na plochu cca. 40 x 50 metrov. Na miesto udalosti boli vyslaní pracovníci z KCHL, ktorí zatiaľ nenamerali žiadne škodliviny v ovzduší. Na mieste udalosti zasahuje 56 hasičov z hasičských staníc v Púchove, Považskej Bystrici, Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Novom Meste nad Váhom, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z DHZO Beluša, Hloža, Lednické Rovne, Púchov, Mojtín a Košeca s 27 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X