Pri rozsiahlom požiari v Beluši – Hloži zasahuje takmer 60 hasičov

Hasiči už viac ako 5 hodín zasahujú pri rozsiahlom požiari v obci Beluša – Hloža, okres Púchov, kde horí na skládke pneumatík. Požiar sa rozšíril na plochu cca. 40 x 50 metrov. Na miesto udalosti boli vyslaní pracovníci z KCHL, ktorí zatiaľ nenamerali žiadne škodliviny v ovzduší. Na mieste udalosti zasahuje 56 hasičov z hasičských staníc v Púchove, Považskej Bystrici, Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Novom Meste nad Váhom, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z DHZO Beluša, Hloža, Lednické Rovne, Púchov, Mojtín a Košeca s 27 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X