Pri rozsiahlom požiari v Beluši – Hloži zasahuje takmer 60 hasičov

Hasiči už viac ako 5 hodín zasahujú pri rozsiahlom požiari v obci Beluša – Hloža, okres Púchov, kde horí na skládke pneumatík. Požiar sa rozšíril na plochu cca. 40 x 50 metrov. Na miesto udalosti boli vyslaní pracovníci z KCHL, ktorí zatiaľ nenamerali žiadne škodliviny v ovzduší. Na mieste udalosti zasahuje 56 hasičov z hasičských staníc v Púchove, Považskej Bystrici, Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Novom Meste nad Váhom, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z DHZO Beluša, Hloža, Lednické Rovne, Púchov, Mojtín a Košeca s 27 ks hasičskej techniky.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …