Home / PRÁVE TERAZ / Pri tragickej dopravnej nehode zahynuli 4 deti a 1 dospelá osoba

Pri tragickej dopravnej nehode zahynuli 4 deti a 1 dospelá osoba

AKTUALIZÁCIA, 11.20 hod.
V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou sú momentálne v opatere záchranárov 4 osoby. Ďalšie 4 osoby (z toho 1 dieťa) neutrpeli žiadne zranenia.
Z celkového počtu 13 účastníkov piati nehodu neprežili (z toho 4 deti), 4 osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu, 4 osoby sú bez zranení.

Pôvodná správa, 10.45 hod.
Pri tragickej dopravnej nehode zahynuli 4 deti a 1 dospelá osoba

Hasiči z Liptovského Mikuláša momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Liptovský Trnovec na štátnej ceste č. II/584. Pri udalosti sa zrazili 2 osobné vozidlá s viacerými účastníkmi. Nehodu neprežili 4 maloleté osoby a jedna dospelá osoba, ďalší dvaja pasažieri utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste zasahuje viacero sanitiek ZZS a záchranársky vrtuľník. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch. Hasiči asistujú pri poskytovaní prvej pomoci a vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda na východe Slovenska si vyžiadala troch zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Čierne nad …

X