Púchovskí hasiči v stredu zasahovali pri prevrátenom nákladnom vozidle

Púchovskí hasiči v stredu zasahovali pri prevrátenom nákladnom vozidle

V stredu krátko po piatej hodine podvečer bola ohlásená dopravná nehoda, ktorá sa stala v Púchove – časť Ihrište. Na zásah boli vyslaní hasiči z Púchova, ktorí po príchode na miesto udalosti zistili, že ide o dopravnú nehodu nákladného motorového vozidla prevážajúceho asfalt. Vozidlo sa nachádzalo v priekope, prevrátené na bok. Pri udalosti sa zranil jeho vodič, ktorý bol prevezený na ošetrenie do nemocnice.
Púchovskí hasiči v spolupáci s pracovníkmi odťahovej služby pomocou navijákov a vzduchových vankúšov vyslobodili havarované vozidlo z priekopy.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X