Home / PRÁVE TERAZ / Rozsiahly požiar lesa v katastri obce Ochodnica

Rozsiahly požiar lesa v katastri obce Ochodnica

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari lesa v katastri obce Ochodnica, okres Kysucké Nové Mesto. Požiar vypukol v ťažko dostupnom teréne a doposiaľ zasiahol plochu o rozlohe 200×200 metrov. Na mieste udalosti zasahuje niekoľko desiatok profesionálnych hasičov a členom DHZ obcí Ochodnica, Dunajov a Kysucký Lieskovec, ktorí na požiarisku vybudovali jazierkový systém s dopravným vedením. Hasičom prácu komplikuje silný vietor a ťažko dostupný terén.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda s následným požiarom kamióna

Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X