Home / PRÁVE TERAZ / Rozsiahly požiar na Záhorí pomáha hasiť 16 DHZO

Rozsiahly požiar na Záhorí pomáha hasiť 16 DHZO

Rozsiahly požiar na Záhorí

Takmer 90 profesionálnych a dobrovoľných hasičov s 30 kusmi hasičskej techniky sa naďalej snaží dostať pod kontrolu požiar v k.o. Zohor, okres Malacky. Požiar vypukol v priemyselnom areáli, kde zachvátil dve výrobne haly a ich okolie. Z dôvodu požiaru veľkého rozsahu je požiarisko rozdelené na 3 zásahové úseky. Na miesto smeruje v rámci medzi krajskej výpomoci aj kombinovaný hasiaci automobil na kombinované hasenie penou, práškom a vodou z Nitry. Na mieste zasahujú profesionáli z 10 hasičských staníc, dobrovoľní hasiči zo 16 DHZO a jedna cisterna zo ZHÚ Slovnaft.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri vybreženom potoku v Rakovej zasahuje 5 DHZO

Hasiči evidujú za posledné dve hodiny prudký nárast výjazdov v súvislosti s nepriaznivým počasím. Najviac …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X