Home / PRÁVE TERAZ / Rozsiahly požiar píly pri Medzilaborciach

Rozsiahly požiar píly pri Medzilaborciach

Dnes po jednej hodine popoludní bol ohlásený požiar píly v obci Volica, okres Medzilaborce. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že požiar zachvátil celý objekt o veľkosti 40 x 20 metrov, pričom došlo k zrúteniu konštrukcie objektu. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Humenného, Medzilaboriec, zo Záchrannej brigády v Humennom a dobrovoľní hasiči z obce Sukov. Požiar sa momentálne snaží lokalizovať 20 hasičov. Pri udalosti nedošlo doposiaľ k žiadnym zraneniam.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tragická dopravná nehoda autobusu a kamióna si vyžiadala doposiaľ 13 usmrtených osôb

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá stala v katastri obce Nitrianske Hrnčiarovce, okres …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X