Home / PRÁVE TERAZ / Rozsiahly Požiar v Trnave sa po 12 hodinách podarilo lokalizovať

Rozsiahly Požiar v Trnave sa po 12 hodinách podarilo lokalizovať

Včera večer vypukol požiar skladu bazénovej a dezinfekčnej chémie v Trnave. Desiatky profesionálnych a dobrovoľných hasičov sa ho snažilo dostať pod kontrolu, čo sa im dnes skoro ráno podarilo. Veliteľ zásahu vyhlásil lokalizáciu požiaru pred pol šiestou hodinou ráno – takmer 12 hodín od vzniku požiaru. Udalosť mali hasiči celú noc pod kontrolou, vďaka rozoberaniu konštrukcie objektu a systematickému skrápaniu objekt už len dymí. Na požiarisku je niekoľko skrytých ohnísk, ktoré budú hasiči monitorovať. Predpokladá sa, že k úplnej likvidácii požiaru príde počas dnešného dňa. KCHL z Nitry vykonávali v meste a okolí merania škodlivých látok počas celej noci s negatívnym výsledkom. Z miesta budú postupne odchádzať hasiči z ostatných krajov, na likvidácii budú pracovať hasiči z Trnavy.

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …