Home / PRÁVE TERAZ / Skrížený kamión na diaľnici D4

Skrížený kamión na diaľnici D4

Skrížený kamión na diaľnici D4

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného kamióna na zjazde z diaľnice D4 v smere na Brno. Pri zjazde z diaľnice došlo k šmyku a následnému skríženiu kamióna, na vozidle sa zároveň pretrhla jedna palivová nádrž. Vytečený obsah nádrže hasiči po príchode na miesto zasypali sorbentom. Na mieste zasahuje 11 hasičov z HaZÚ s 3 ks hasičskej techniky. Pri udalosti sa nikto nezranil. Zjazd z diaľnice je momentálne neprejazdný.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda s následným požiarom kamióna

Hasiči už viac ako hodinu zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X