Home / AKTUALITY / Slávnostná prehliadka hasičskej techniky v Litoměřicích

Slávnostná prehliadka hasičskej techniky v Litoměřicích

VII. celorepublikový zraz hasičstva s výstavou historickej hasičskej techniky dnes privítal tisícky návštevníkov na Mírovom náměstí v Litoměřicích pri slávnostnom sprievode. Toho sa zúčastnili stovky dobrovoľných a profesionálnych hasičov nielen z Českej republiky, ale aj Slovenska, Maďarska, Nemecka, Poľska a Srbska. Diváci si počas dvojhodinového sprievodu mohli prezrieť takmer 100 kusov medzinárodnej hasičskej techniky od najstarších striekačiek ťahaných koňmi, až po najmodernejšiu špecializovanú hasičskú techniku.

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 16. týždni roka 2018

V pondelok, 16. apríla boli hasiči privolaní k 72 udalostiam. Zasahovali pri 29 požiaroch, pri …